O Nas

 

 

Lustra na wymiar MonteVente

Ta cudowna przestrzeń jaką jest Twój dom, to miejsce, które kojarzy się z ciepłem i bezpieczeństwem. Do niego z pospiechem i tęsknotą wracamy po długiej podróży. Dom, to również emocje, łzy szczęścia, smutku i radości, cały ocean uczuć! Dom to „Twój” ulubiony ciepły koc, fotel, w którym czytasz książkę i miejsce przy stole, to wszystkie przedmioty i rzeczy, którymi się otaczasz.

Ręcznie wykonane wieszaki, półki, ramki do zdjęć, lustra w drewnianych ramach czy zegary podkreślą charakter Twojego domu. Niepowtarzalność i forma, którą proponujemy zdecydowanie wyróżnia nasze wyroby od reszty świata.

Każdy produkt jest inny – przede wszystkim wykonany ręcznie, z dużą uwagą, zaangażowaniem i pasją, pracujemy powoli i dokładnie, z sercem pełnym wrażliwości i piękna.

MonteVente to nasz sposób na życie, to spełnianie, realizacja założonych celów, marzeń i ambicji. Wszystkie prototypy zawsze trafiają do naszego domu – przez jakiś czas się im przyglądamy…chcemy żeby każdy z was otrzymał w pełni sprawdzony, przemyślany i dobrze wykonany przedmiot, który z pełnym przekonaniem i miłością zabierze do swojego domu.

Projekt MonteVente istnieje od początku 2013 roku. Zrealizowaliśmy wiele nietypowych zamówień a nasze lustra zdobią wnętrza zarówno w polsce jak i za granicą.

Załoga MonteVente